Cuma, Kasım 02, 2012

Kabartmalı Desenli Rulolar

Paylaşmasam olmazdı. Ne zaman icat edilmiş, kim üretmiş bilmiyorum. Ama bence bu güzellik, duvar kağıtları satışını sekteye uğratabilir.
desenli rulo ile duvar boyama
Kendinden kabartmalı desenlere sahip bu rulolardan bahsediyorum. Duvarlardan mobilyalara kadar, boyayabileceğiniz büyük alanları tahmin edebiliyor musunuz? Hatta, çarşaf boyutundaki kumaşlar bile boyanabilir. Hırdavatçı ruhum yine atağa kalktı, ben istiyorum bu rulolardan, hem de her çeşidinden:)
desenli rulo ile duvar boyama

desenli rulo
Kaynak

19 yorum:

 1. Aa!!İlk kez görüyorum çok ilginç, boya ama değil mi? Yalnız boya biliyorsun dümdüz boya bile 6-7 sene sonra simsiyah oluyor silmesi zor oluyor, bir de böyle girintili çıkıntılı kabartmalı boya daha çabuk kirlenir ve zor silinir diye düşünüyorum..

  YanıtlaSil
 2. Müjdecim boya yine düz ama bu şekli verebilmek için kullandığın rulo, desene göre kesilmiş, silmesi normal duvarla aynı olur yani.

  YanıtlaSil
 3. Neler icat ediyorlar ya herşey pratiklik güzelmiş ne diyim :))

  YanıtlaSil
 4. Bahar iyi ki paylastin bayildim,ama sinir de oldum.. Nerden bulucaz simdi biz bunlari :)hemen almak istedim...Ahsap boyamadaki dekoratif muhurlerin daha buyugu iste,cok is gorur bunlar coook.
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 5. Bayıldım Baharcımm bundan olsada alsak çokkk güzel arkadaşım paylaşımın...

  YanıtlaSil
 6. Çok güzelmiş ama, bulsam hemen alırdım :)

  YanıtlaSil
 7. Benim de çok ilgimi çekti, gayet estetik duruyor. Sanırım tek sıkıntı; desenin birbirini takip eden şekilde aşağı kadar inmesi için uygulama aşamasındaki zahmet olur. Olsun ben ona da razıyım.

  Bahar'ım, her çeşidinden alırken ablana da bir çeşit alsan kafi:)Ona da razıyım.

  İmza
  Razı ablan


  YanıtlaSil
 8. enfes biş şey neler yapılmaz kiiii:)

  YanıtlaSil
 9. harika ilk kez gördüm sağolun

  YanıtlaSil
 10. Farklılık yaratmak isteyenler için çok güzel bir öneri.Paylaşımız için teşekkürler.. Sevgiler.Aida

  YanıtlaSil
 11. OLA BAHAR,BEAUTIFUL,BEAUTIFUL ESSE PINCEL,ROLETE,GIGANTE.MUITO BOM.
  BOM DOMINGO.BEIJOS.VALÉRIA.

  YanıtlaSil
 12. Ne kadar güzel, oğlumun küçük baskılı rulosu var, kağıta yapıyoruz ama hep dağılıyor... bunun da boyaması zor olur diye düşündüm dağıldığında geri dönüşü yok sanki :) ama çok ilginç...

  YanıtlaSil
 13. Arkadaşlar, teşekkürlerime geçmeden haber vereyim. Haftasonu aradım taradım ve bir kaç mağazada buna benzer rulolar buldum. Efekt rulo diye sorarsanız, pek çok çeşitle karşılaşabilirsiniz.
  http://www.rulopa.com.tr/tr/efektrulo4.html adresinde de dünya kadar seçenek varmış, ayakta uyuyormuşuz da haberimiz yok:)) Ayrıca yapı marketlerde de birkaç çeşit gördüm. Bu denli tablo gibi olmasa da hoş desenler var.

  YanıtlaSil
 14. Özlemce, çilekli mektubum, Elmas, Sevda, Razı Abla( Ne dimek ne dimek:)),Fiamma, Mormenekselerr, Aida, By Neymes, Dilek Afiyon Avcı ilginiz ve değerli yorumlarınız için teşekkür ederim, sevgiler:)

  YanıtlaSil
 15. Love this!

  Where can I buy it?

  Helene in Sweden

  YanıtlaSil
 16. şahane bir fikir ilk kez gördüm :)

  YanıtlaSil
 17. neden bulabiliriz.. çok güzel.. ama internette bile yok satışı?

  YanıtlaSil
 18. Etsy'de satışı vardı yanılmıyorsam.

  YanıtlaSil