Vintage Scrapbook Anı Albümü:Halide

 

scrapbook-mini-album
Herkese merhaba!  Youtube kanalıma bu güzel scrapbook anı albümünün videosunu yükleyeli çok zaman oldu, hatta Handan bunun üzerine ikinci albümünü yaptırdı ama ben daha yeni yayınlayabildim.

scrapbook-mini-album
vintage-anı-albümü

Efendim tanıştırayım; albüm kapağında gördüğünüz bu güzel ve zarif kadın Halide Hanım, Handan'ın sevgili annesi. Şeyden aklınıza gelsin, Halide Edip Adıvar'ın Handan romanından😉 Hayır, design paper ile çalışmadım, bizzat kendisinin fotoğrafını kullandım ve bence albüm, kapak ve isim çok yakıştı birbirine.

vintage-anı-albümü
vintage-anı-albümü
Takip edenleriniz, tanıyanlarınız Handan'ın ve ailesinin musikiyle ne kadar içiçe olduğunu bilir. Bu nedenle albümde nota figürleri kullandım. Eski resimler, vintage desenler... Albümü hazırlarken fonda eski Türk filmi müziklerinin çaldığına yemin edebilirim ancak ispatlayamam.😌

vintage-anı-albümü
vintage-anı-albümü
vintage-anı-albümü

Bu albüm Handan'ın Halide Hanım'a anneler günü hediyesiydi. Annesinin fotoğraf düzenlemeyi çok sevdiğini söylemişti. Ben de anılarına bu kadar sahip çıkan bir insanın bakmaktan keyif alacağı bir albüm hazırlamaya çalıştım. Sağlıkla, mutlulukla kullansın inşallah😊

scrapbook-mini-album
 Albümün detayları için hemen aşağıdaki videoyu izlemeyi ve kanalıma abone olmayı unutmayın lütfen. Videoyu göremiyorsanız, ilk resme tıklayabilirsiniz. Keyifli seyirler!

Hiç yorum yok: